FCBarca.com

Co możemy zmienić na FCBarca.com, by była jeszcze lepsza?

(myślenie…)

Wpisz swój pomysł, a my sprawdzimy, czy ktoś nie zaproponował czegoś podobnego.

Jeśli podobny pomysł już istnieje, można wspierać i komentować.

Jeśli go nie ma, możesz dodać swój pomysł tak, inni mogą go wspierać.

Wpisz swój pomysł, a my sprawdzimy, czy ktoś nie zaproponował czegoś podobnego.

1. Odpowiedzi na komentarze

Jest rzecz, która mnie strasznie wkurza. Jak chcę zaznaczyć, że przeczytałem komentarze, to muszę kliknąć w guzik: OZNACZ WSZYSTKIE JAKO PRZECZYTANE aż dwa razy, bo jak kliknę jeden raz, to dalej świeci mi się u góry że jest nieprzeczytane. Naprawcie to, bo można się wkurzyć.

2 głosów
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    lub zaloguj się za pomocą
    • facebook
    • google
    Zalogowano się jako (Wyloguj się)

Więcej na temat tego pomysłu

2. Zmiana nicku

Zmiana nicku byłaby świetnym pomysłem według mnie, oczywiscie nie za często, myślę że raz na rok możliwość takiej zmiany byłaby świetna.

1 głos
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

3. Jak wchodzimy na profil Samuela Umtitiego to po prawej stronie powinny być informacje związane z nim, niestety nie ma nic prócz artykułów

Jak wchodzimy na profil Samuela Umtitiego to po prawej stronie powinny być informacje związane z nim, niestety nie ma nic prócz powiązanych artykułów to zapewne jakiś błąd w kodzie strony pozdrawiam

1 głos
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

4. Do wyboru do koloru!!! Czyli weekendowa rozpiska meczów w tv.

Witam. Chciałbym zgłosić swój pomysł na wprowadzenie stałej rubryki pod w/w tytułem. Od jakiegoś czasu dodaję przed w weekendem plan z transmisjami meczów w tv. Wszystko w jednym miejscu, nie trzeba szukać. Oto przykład: http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5087651.html#comment-5087651. Wiem, że budzi on zainteresowanie wśród wielu użytkowników stronki dlatego jeśli podoba Wam się ten pomysł, zagłosuj na niego. Według mnie, lepiej - by taka rozpiska pojawiła się jako cykliczny news, aniżeli ginący w czeluściach La Rambli komentarz :) Pozdrawiam.

6 głosów
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

5. Zamiast ulubionego zawodnika - nasza jedenastka

Możemy tak zastąpić rubrykę "Ulubiony zawodnik" opcją utworzenia swojej "jedenastki". Wielki użytkowników ma powyliczane kilku, kilkunastu zawodników

1 głos
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

6. Transmisja meczy FCB przez płatne konto premium

Koniec z szukaniem dostępnych transmisji online, logowaniem się na niepewnych stronach. Wszystko mogłoby być w jednym miejscu. Podobne rozwiązanie jest na stronie STS.

2 głosów
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

7. Losowanie nagród z pośród aktywnych użytkowników strony FCBarca.com

np. za najpopularniejszy komentarz tygodnia lub miesiąca...
    Możliwości jest dużo, grunt żeby użytkownicy mieli szansę wygrać koszulkę lub szalik.

2 głosów
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

8. Pomysł by po odczytaniu newsa automatycznie odznaczał się w prawym górnym rogu.

Mam 3 nieodczytane wiadomości, wchodzę w każdy z artykułów, a po wyjściu do strony głównej, w prawym górnym rogu dalej mam liczbę 3 nieodczytanych wiadomości. Dopiero trzeba wejść, oznaczyć jako przeczytane itd...nie powinno tak być.

2 głosów
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

9. Zmiana punktowania w lidze typerów

Proponuję,by w Lidze Typerów przyznawać punkty TYLKO za prawidłowo wytypowany wynik.Wtedy nie będzie stawiania non stop na 1:0,2:0 i dzięki temu mieć miejsce w pierwsze piątce,bo zawsze jakis punkt wpadnie,niezależnie czy było 1:0 czy 6:0.Ktoś kto zaryzykuje wysoki wynik i pomyli się o jedną bramkę dostaje tyle samo punktów jak osoba stawiająca wyniki "bezpieczne",mimo,że ta pomyliła się aż o 5 bramek.

1 głos
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

10. Zmiana cytatu tygodnia na cytat miesiąca

Pomysł by cytat tygodnia rzeczywiście zmieniał się co tydzień, a nie co miesiąc, lub po prostu zrobić cytat miesiąca skoro co tydzień to zbyt często by wyszukać coś mądrego wśród wywiadów.

1 głos
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

11. Wprowadzenie przy nicku użytkowników gwiazdek oddających poziom komentarzy danej osoby.

Przykładowo: ktoś ma 100 komentarzy, a jego ocena komentarzy wynosi + 200 czyli znaczy to, że ktoś te komentarze poleca, a co za tym idzie piszący te komentarze nie gada całkowitych głupot i komuś jego komentarze się podobają. Wtedy dzielimy 200/100 i wychodzi nam średnia 2 polecenia na komentarz. Zrobić jakieś rangi np.
    średnia między 1-2 = 1 gwiazdka
    między 3-4 = 2 gwiazdki
    itd. To można oczywiście dopracować np. gwiazdki ustalić od minimum 100 komentarzy czy coś podobnego. Chodzi głównie o to, żeby można było po tych gwiazdkach rozpoznać od razu który użytkownik pisze z sensem, a kto po…

10 głosów
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

12. Otwarcie podstrony poswieconej tylko i wylacznie Realowi Madryt ze szczegolnym uwzglednieniem geniusza piki noznej C.Ronaldo

Uwazam ,ze moj pomysl jest bardzo trafny.Daloby to wreszcie mozliwosc Uwielbiania tego klubu i pilkarza na lamach portalu...

1 głos
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

13. Zmiana regulaminu 9.3.7

Apeluje o zmiane regulaminu 9.3.7.czyli:
    - posiadanie większej liczby kont niż jedno oraz podszywanie się pod inne osoby;
    - zakładanie kolejnego konta po otrzymaniu blokady lub kasacji poprzedniego;
    - zmienianie nazwy Użytkownika;. Pernametne bany powinny sie sypać za obrazanie ,a nie za multikonto.

6 głosów
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

14. jakaś rozrywka typu quiz krzyżówka coś takiego

Można zrobić rubrykę rozrywka i robić quizy i tym podobne i prowadzić tabele a pod koniec sezonu 3 najlepszych nagradzać np koszulka

8 głosów
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

15. Możliwość dodania użytkownika na czarną listę

Brakuje ewidentnie możliwości dodania użytkownika na czarną listę. Jeśli jest jakiś natrętny użytkownik, który spamuje to fajnie by było dodać takiego użytkownika na "czarna listę" i wtedy nie widzielibyśmy ani jego komentarza, ani odpowiedzi pod nim. Wyglądałoby to tak, ze nie widzielibyśmy żadnej jego aktywności. Teraz jest tak, ze możemy jedynie ignorować użytkownika, co umożliwia jedynie zwiniecie komentarza, ale odpowiedzi nadal są widoczne - skutek jest taki, ze mimo ze mamy trolla ignorowanego to dalej widzimy toczące się dyskusje pod jego postem, co strasznie wpływa na przyjemność po poruszaniu się na LaRambli albo centrum meczowym. Tak to wygląda na chwile…

12 głosów
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

16. Tabela ligowa w wersji mobilnej

Ewentualnie także zakładka z najlepszymi strzelcami i asystentami

1 głos
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

17. Ranga użytkownika

Każdy użytkownik ma rangę juvenila a, b Barca b,a itd.
    Obecnym użytkownikom przyznać range na podstawie ilości dni przebytych na portalu i ilość poleceń komentarzy.

2 głosów
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

18. Obserwowanie danego użytkownika

Na ten moment jest opcja obserwowania danego użytkownika, ale jest on wpisany tylko na listę gdzie możemy kliknąć w jego profil i go przejrzeć. Fajnie gdyby była możliwość śledzenia jego komentarzy np. zaznaczenie "Chcę otrzymywać powiadomienia o aktywności tego użytkownika". Wiem, że to może być technicznie trudne, ale np. niektórzy mają tutaj znajomych i nie zobaczą każdego ich komentarza. Są też ciekawi użytkownicy, którzy dodają interesujące treści (statystyki, ciakawostki), a ciężko odkopać ich komentarze.

1 głos
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

19. Łatwiejszy dostęp do serii: oceny, podsumowanie miesiąca

Dodanie przycisku Serie artykułów(lub innego przycisku) z rozwijalną listą wszystkich serii artykułów - daje to możliwość łatwiejszego wyszukania. Chodzi mi o takie serie jak oceny, podsumowanie miesiąca, w ciszy stadionu(akurat w ciszy stadionu jest) i wszystkich aktualności pojawiających się cyklicznie. Wyszukiwanie w archiwum tego typu artykułów trochę czasu zajmuje, szczególnie gdy dany artykuł z serii nie powstał(np oceny za mecz - za któryś miecz w poprzednim sezonie oceny nie były wystawione). Wyszukiwarka po nazwie nie działa do końca dobrze.

1 głos
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

20. Witam, chciałbym żeby na stronie znalazło się więcej statystyki. Najlepiej w oddzielnym dziale.

W dziale tym na bieżąco aktualizowano by informacje o:

1. ilość występów w meczach oficjalnych

2. ilość strzelonych bramek z podziałem na rozgrywki ( Liga, Puchar Króla, Liga Mistrzów )

3. ilość asyst z podziałem na rozgrywki

Statystyki można by rozbudować o ciekawostki takie jak:
    - ilość bramek z rzutów wolnych
    - ilość bramek z główki
    - ilość strzelonych, niestrzelonych karnych
    - ilość bramek strzelonych z za pola karnego

Statystyki te dotyczyły by oczywiście całej kariery poszczególnych zawodników w barwach FCB.

2 głosów
    Zaloguj się
    Sprawdź!
    (poczekaj ...)
    Reset
    • facebook
    • google

← Poprzedni 1 3 4 5

FCBarca.com