Co możemy zmienić na FCBarca.com, by była jeszcze lepsza?

Wprowadzenie rang użytkowników zależnych od stażu

Skoro pomysł z usunięciem poleceń został odrzucony to ja proponuję wprowadzenie rang użytkowników uzależnioncyh TYLKO od stażu na stronie od momentu rejestracji. Przykładowo 20 różnych rang. Chodzi o to by rangi nie naliczały się za pisanie wielu komentarzy, bo zrobi się spam. Ranga użytkownika nie powinna również być naliczana użytkownikom którzy nie wykazują żadnej aktywności na stronie.

36 votes
Sign in
(thinking…)
Sign in with: facebook google
Signed in as (Sign out)

We’ll send you updates on this idea

KamQiX shared this idea  ·   ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →

15 comments

Sign in
(thinking…)
Sign in with: facebook google
Signed in as (Sign out)
Submitting...
 • Anonymous commented  ·   ·  Flag as inappropriate

  Wulfgar,jeśli ktoś zarejestruje się dziś to będzie miał niższą rangę ale z czasem ta ranga będzie rosnąć.Słuszna uwaga KamQiX ,że rangi nie powinny zależeć od ilości komentów bo już teraz ludzie piszą tyle bzdur,że głowa boli.Czasem można przeczytać ze dwie strony "kopiuj-wklej" a co będzie jak rangi zależeć będą od ilości komentarzy ? Nie chcę sobie tego nawet wyobrażać.Staż Czytelnika powinien być decydującym kryterium.Oczywiście jak ktoś zarejestrował się 8 lat temu a zostawił 1 komentarz to nad takim delikwentem trzeba byłoby się mocno zastanowić,bo nie wnosi nic do rozwoju strony.

 • Anonymous commented  ·   ·  Flag as inappropriate

  Nie jest taki zły pomysł, ale 20 różnych rang to przesada.Optymalnie 5-8,podobnie jak jest na forum cules

 • Wulfgar commented  ·   ·  Flag as inappropriate

  Ciekawy pomysł, ale nie do końca przemyślany. Osoby które zalogowały sie np 8 lat temu, będą miec jakaś tam "super range", bo sa długo na forum itd, a ludzie którzy zrobią to np za tydzień, będą nowicjuszami i amatorami na zawsze, dla tych którzy maja konta od dawna i w ich oczach będą nikim tak naprawdę, bo każdy będzie patrzył na takich z góry. To nieuczciwe ponieważ, czas leci wszystkim jednakowo i ten kto założył konto kiedyś tam, będzie nie do doścignięcia dla tego który zrobił to niedawno i tak powstała by hierarchia coś w stylu elity forum. Mam konto od 2011r i zgodnie z tym pomysłem miałbym jakaś "ciekawa" range, ale nie popieram tego pomysłu, z powodów podanych wyżej. Wszyscy jesteśmy cules, niezależnie kto i od kiedy udziela sie na forum.
  VeB!

 • pies koza commented  ·   ·  Flag as inappropriate

  No świetny pomysł. Na wielu stronkach czy forach tak jest i całkiem spoczko to wygląda. Można sobie odróżnić użytkowników i w ogóle :)

 • Anonymous commented  ·   ·  Flag as inappropriate

  Popieram rangi, ale nie pod względem stażu na stronie bo to bez sensu. Najlepiej średnią komentarzy dzielić przez ich liczbę i rangi zrobić według tych którzy najlepiej komentują

 • Mateusz T. commented  ·   ·  Flag as inappropriate

  Fajne udoskonalenie tej strony,które jest już od ho ho na stronie Biathlon.pl

 • KamQiX commented  ·   ·  Flag as inappropriate

  Przykładowo dzięki rangom moglibyśmy sortować komentarze w artykułach w kolejności od tego napisanego przez "najstarszego" użytkownika strony.
  Czytając komentarze przy nazwie użytkownika widzielibyśmy rangę danego użytkownika co myślę pomogłoby porównywać użytkowników podczas dyskusji.
  Byłaby to w pewnym sensie nagroda dla najbardziej wytrwalszych na stronie.

  Uważam to za fajną rzecz, zróbcie tak jak będzie najlepiej dla strony. Nie wiem czy to nie ma jakiś ukrytych wad, także decyzja należy do Was.

Feedback and Knowledge Base