Co możemy zmienić na FCBarca.com, by była jeszcze lepsza?

Wprowadzenie rang użytkowników zależnych od stażu

Skoro pomysł z usunięciem poleceń został odrzucony to ja proponuję wprowadzenie rang użytkowników uzależnioncyh TYLKO od stażu na stronie od momentu rejestracji. Przykładowo 20 różnych rang. Chodzi o to by rangi nie naliczały się za pisanie wielu komentarzy, bo zrobi się spam. Ranga użytkownika nie powinna również być naliczana użytkownikom którzy nie wykazują żadnej aktywności na stronie.

35 głosów
Zaloguj się
Sprawdź!
(poczekaj ...)
Reset
lub zaloguj się za pomocą
  • facebook
  • google
Zalogowano się jako (Wyloguj się)

Więcej na temat tego pomysłu

Pomysł został opublikowany przez: KamQiX  ·   ·  Administrator →

13 komentarzy

Zaloguj się
Sprawdź!
(poczekaj ...)
Reset
lub zaloguj się za pomocą
  • facebook
  • google
Zalogowano się jako (Wyloguj się)
Przesyłanie ...
  • Wulfgar skomentował  · 

Ciekawy pomysł, ale nie do końca przemyślany. Osoby które zalogowały sie np 8 lat temu, będą miec jakaś tam "super range", bo sa długo na forum itd, a ludzie którzy zrobią to np za tydzień, będą nowicjuszami i amatorami na zawsze, dla tych którzy maja konta od dawna i w ich oczach będą nikim tak naprawdę, bo każdy będzie patrzył na takich z góry. To nieuczciwe ponieważ, czas leci wszystkim jednakowo i ten kto założył konto kiedyś tam, będzie nie do doścignięcia dla tego który zrobił to niedawno i tak powstała by hierarchia coś w stylu elity forum. Mam konto od 2011r i zgodnie z tym pomysłem miałbym jakaś "ciekawa" range, ale nie popieram tego pomysłu, z powodów podanych wyżej. Wszyscy jesteśmy cules, niezależnie kto i od kiedy udziela sie na forum.
    VeB!

• Anonimowy skomentował  · 

Na co to komu potrzebne?

Super pomysł. Jestem za.

• pies koza skomentował  · 

No świetny pomysł. Na wielu stronkach czy forach tak jest i całkiem spoczko to wygląda. Można sobie odróżnić użytkowników i w ogóle :)

Popieram rangi, ale nie pod względem stażu na stronie bo to bez sensu. Najlepiej średnią komentarzy dzielić przez ich liczbę i rangi zrobić według tych którzy najlepiej komentują

Ciekawe jaką rangę dostanę, skoro zarejestrowałem się w 2008 roku:D

• Mateusz T. skomentował  · 

Fajne udoskonalenie tej strony,które jest już od ho ho na stronie Biathlon.pl

• KamQiX skomentował  · 

Przykładowo dzięki rangom moglibyśmy sortować komentarze w artykułach w kolejności od tego napisanego przez "najstarszego" użytkownika strony.
    Czytając komentarze przy nazwie użytkownika widzielibyśmy rangę danego użytkownika co myślę pomogłoby porównywać użytkowników podczas dyskusji.
    Byłaby to w pewnym sensie nagroda dla najbardziej wytrwalszych na stronie.

Uważam to za fajną rzecz, zróbcie tak jak będzie najlepiej dla strony. Nie wiem czy to nie ma jakiś ukrytych wad, także decyzja należy do Was.

• lamamodeon skomentował  · 

Jak najbardziej popieram!

Zgłoszenia i baza wiedzy